Strona główna >> Austria >> Szukam pracy

Praca- sprzątanie

Praca- sprzątanieDwie kobiety poszukują pracy na terenie Kufstein. Jesteśmy zainteresowane sprzątaniem w prywantych mieszkaniach lub hotelach. Niestety nie znamy języka za to chętnie się go uczymy i szybko przyswajamy. Jesteśmy pracowite, ambitne, godne zaufania i wywiązujące się ze swoich obowiązków. Prosimy o kontakt meilowy. Pozdrawiamy!
Pensja:
Lokalizacja: Kufstein
Firma: julia22
Kontakt
Oferta pracy Praca- sprzątanie może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Austria >> Szukam pracy

| Czytano 909 razy | 24-10-2014

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.