Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

Praca sezonowa w Niemczech A.Pawlowski57gmail.com

Praca sezonowa w Niemczech A.Pawlowski57gmail.comWitam jak zwykle wszędzie naciągacze . Wysyła automatyczną odpowiedź by wejść na strone i wypełnić ankiety w celu ściągniecia kwestionariusza A.Pawlowski57gmail.com.

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Łukasz Stasiak
Kontakt
Oferta pracy Praca sezonowa w Niemczech A.Pawlowski57gmail.com może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

| Czytano 2201 razy | 14-06-2013

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.