Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

Praca przy zawieszaniu drobiu na haki OSZUST

Praca przy zawieszaniu drobiu na haki OSZUSTPraca przy zawieszaniu drobiu na hakiDla naszego holenderskiego zleceniodawcy poszukujemy mezczyzn do pracy przy zawieszaniu zywego drobiu na haki.
Wymagania:
- doswiadczenie minimum pol roku na identycznym stanowisku, doswiadczenie koniecznie trzeba udokumentowac!
- dyspozycyjnosc na dlugi okres;
- komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego;

Oferujemy:
- stala prace;
- mieszkanie;
- ubezpieczenie;
- opieke polskiego koordynatora.


Pensja:
Lokalizacja:
Kontakt
Zainteresowane i chetne do podjecia pracy od zaraz osoby sa proszone o wysylanie cv na adres email nl.praca@wp.pl wraz z dokumentami potwierdzajacymi doswiadczenie przy zawieszaniu drobiu na haki. W temacie prosze wpisac "zawieszanie drobiu na haki"
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Praca przy zawieszaniu drobiu na haki OSZUST może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

~Gosc | Czytano 2137 razy | 04-07-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.