Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Praca przy szyciu pokrowców na materace. Atrakcyjne warunki

Praca przy szyciu pokrowców na materace. Atrakcyjne warunki Agencja Pośrednictwa Pracy EURO WORK
od 14 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej; posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

KRAWCOWA/KRAWIEC
Miejsce pracy: Holandia, Deventer
Termin rozpoczęcia pracy: 29.06
Praca na dłuższy okres czasu

Główne obowiązki:
Praca w firmie zajmującej się gównie szyciem pokrowców na materace, zagłówków oraz nakładek.

Kogo szukamy?
Osób komunikujących się w języku angielskim (warunek konieczny)
Osób z prawem jazdy (mile widziane)
Osób z doświadczeniem przy obsłudze przemysłowych maszyn do szycia
Osób z doświadczeniem jako krawcowa/szwaczka

Co możemy Ci zaoferować?
Stawkę 13, 51 euro brutto/h
Praca głównie na zmianę dzienną
Zakwaterowanie i ubezpieczenie (odpłatne)
Pisemną gwarancję godzin
Opiekę polskiego koordynatora na miejscu
Samochód służbowy do własnego użytku lub darmowy dojazd do pracy
WI-FI na każdym zakwaterowaniu
Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo
Przejrzyste warunki pracy bez ukrytych kosztów
Umowę o pracę u pracodawcy holenderskiego (zgodną z prawem holenderskim)

Jak się zgłosić?
Kliknij w link https://bit.ly/2BfCzPK i wypełnij prosty formularz on-line.
W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy i w jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe.
Skontaktujemy się z Tobą po jego wypełnieniu. Wyślemy szczegółowe warunki pracy i doprecyzujemy datę wyjazdu.
Pensja: 13,51
Lokalizacja: Deventer
Firma: Euro work
Kontakt 4u
EURO WORK
40-013 Katowice,
ul. Mielęckiego 10 lok. 202
tel. 501192907

Euro work | Czytano 112 razy | 16-06-2020

® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.