Strona główna >> Dania >> Dam pracę

Praca przy sprzątaniu w Danii od zaraz

Praca przy sprzątaniu w Danii od zarazPraca dla kobiet i mężczyzn w różnych miejscach Danii tj. Hederslev, Kolding, Odense, Vejle, Horsens, Aarhus. Praca przy sprzątaniu nowych mieszkań, sprzątanie prywatnych mieszkań, instytucji, projekty krótko i długoterminowe.
Wymagania:
-doświadczenie przy sprzątaniu w Danii,
-znajomość języka angielskiego na zasadzie porozumiewania się,
-mile widziane osoby zamieszkałe na terenie Danii
-umiejętność pracy w zespole
-motywacja do pracy
Zatrudnienie: na duńskich warunkach zgodnie z zasadami duńskimi.
Pensja:
Lokalizacja: Horsens
Firma: Magazyndania
Kontakt
Oferta pracy Praca przy sprzątaniu w Danii od zaraz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dania >> Dam pracę

magazyndania | Czytano 650 razy | 09-02-2021

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.