Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

PRACA PRZY BUKIETACH KWIATOWYCH W HOLANDII (M/K)

PRACA PRZY BUKIETACH KWIATOWYCH W HOLANDII (M/K)Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. jesteśmy polską agencją zatrudnienia ściśle współpracującą z niderlandzkimi agencjami pracy tymczasowej. Zajmujemy się usługami związanymi z rekrutacją pracowników dla firm w kraju i za granicą. Od 16 lat rekrutujemy na rynek niderlandzki, niemiecki i polski. Branże w których działamy to: produkcja, logistyka, ogrodnictwo.
Zapraszamy na naszą stronę internetową www.abpraca.pl do zakładki #8216;oferty pracy#8217; na której można znaleźć dziesiątki ofert. Jeżeli któraś z nich okaże się interesująca prosimy o kontakt z jednym z naszych biur w celu omówienia szczegółów i terminu rozpoczęcia pracy.
PRACA PRZY BUKIETACH KWIATOWYCH W HOLANDII (M/K)
Miejsce pracy: Rijnsburg
Potrafisz własnoręcznie tworzyć piękne bukiety kwiatowe? Zgłoś się do nas! Poszukujemy osób do ręcznego tworzenia kompozycji kwiatowych, według otrzymanych wzorów. Do Twoich zadań zależeć będzie dobranie odpowiednich kwiatów oraz stworzenie bukietów i kompozycji, w zależności od zamówienia #8211; m.in. bukietów okolicznościowych czy stroików świątecznych. Praca odbywa się od poniedziałku do piątku, z możliwością pracy w weekendy.
BONUS FINANSOWY DLA KIEROWCÓW
#8211; o szczegóły zapytaj swój oddział AB Job Service
Zyskujesz:
- wynagrodzenie zależne od doświadczenia - od 10, 09 Euro brutto/ godz., cotygodniowo przelewane na Twoje konto
- dodatek wakacyjny 8, 33% dochodów brutto#8211; naliczane od godz. podstawowych
#8211; dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontraktów, odcinków wypłat, Jaaropgaafu
#8211; profesjonalną obsługę przed wyjazdem (m.in. komplet informacji, umowa kierująca, pomoc w organizacji transportu)
#8211; opiekę koordynatora w miejscu pracy
#8211; w pełni wyposażone zakwaterowanie z darmowym wifi oraz ubezpieczenie zdrowotne

Zgłoś się do nas, jeżeli:
- posiadasz doświadczenie w tworzeniu ręcznych bukietów kwiatowych#8211; warunek konieczny
- posiadasz czynne prawo jazdy kat. B- pozwoli Ci to poruszać się samochodem służbowym z domu do pracy i z powrotemPensja:
Lokalizacja:
Firma: AB
Kontakt 4u
697 831 697 lublin@abpraca.pl
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


AB | Czytano 92 razy | 29-01-2021

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ