Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Praca papryka toppen draaien

Praca papryka toppen draaienW Green Talent regularnie mamy nowe oferty pracy. Jeżeli spełniasz poniższe warunki , szukasz pracy na długi okres czasu lub na stale , posiadasz wystarczające doświadczenie na podanym stanowisku odpowiedz szybko na to ogłoszenie . Poszukujemy osób do pracy przy papryce -toppen draaien oraz do wiazania sznurkow.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Prace w czystych warunkach w przyjemnej i kolezenskiej atmosferze. Transport do pracy oraz możliwość korzystania z auta firmowego w celach prywatnych ( do 150 km tygodniowo ) ubezpieczenie zdrowotne oraz dodatek do ubezpieczenia , opieke polskiego koordynatora .

Oplata za domki max 98eu tygodniowo ( w dni wolne od pracy oraz za pobyt na urlopie nie placisz za zakwaterowanie .

W związku z rosnącą aktywnością u naszego klienta poszukujemy zmotywowanych pracowników z doświadczeniem przy okręcaniu pędów papryki oraz wiazaniu sznurkow.

Aby uzyskać więcej informacji, możesz skontaktować się z

Tel. 0031638010864 / 0031167745022 - Wioleta

lub wyslac CV na podane adresy e-mail wioleta@greentalent.nl / lub info@greentalent.nl

Dodatkowym atutem jest znajomość języka obcego i posiadanie prawa jazdy.
Pensja:
Lokalizacja: Westland
Firma: Green Talent
Kontakt
Oferta pracy Praca papryka toppen draaien może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

| Czytano 399 razy | 02-12-2019

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.