Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Partnerzy

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

Jack28
Jack28
imed
imed
paulina.c
paulina.c
Aneta
Aneta
Aktualności

Najniższa krajowa 2020

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawodyStrona główna >> Holandia >> Dam pracę

Praca papryka toppen draaien

Praca papryka toppen draaienW Green Talent regularnie mamy nowe oferty pracy. Jeżeli spełniasz poniższe warunki , szukasz pracy na długi okres czasu lub na stale , posiadasz wystarczające doświadczenie na podanym stanowisku odpowiedz szybko na to ogłoszenie . Poszukujemy osób do pracy przy papryce -toppen draaien oraz do wiazania sznurkow.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Prace w czystych warunkach w przyjemnej i kolezenskiej atmosferze. Transport do pracy oraz możliwość korzystania z auta firmowego w celach prywatnych ( do 150 km tygodniowo ) ubezpieczenie zdrowotne oraz dodatek do ubezpieczenia , opieke polskiego koordynatora .

Oplata za domki max 98eu tygodniowo ( w dni wolne od pracy oraz za pobyt na urlopie nie placisz za zakwaterowanie .

W związku z rosnącą aktywnością u naszego klienta poszukujemy zmotywowanych pracowników z doświadczeniem przy okręcaniu pędów papryki oraz wiazaniu sznurkow.

Aby uzyskać więcej informacji, możesz skontaktować się z

Tel. 0031638010864 / 0031167745022 - Wioleta

lub wyslac CV na podane adresy e-mail wioleta@greentalent.nl / lub info@greentalent.nl

Dodatkowym atutem jest znajomość języka obcego i posiadanie prawa jazdy.
Pensja:
Lokalizacja: Westland
Firma: Green Talent
Kontakt 4u
0031638010864
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


Green Talent | Czytano 86 razy | 02-12-2019

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.