Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Praca opiekunki osób starszych komunikatywny jęz 1600 E

Praca opiekunki osób starszych komunikatywny jęz 1600 ETermin wyjazdu: OD ZARAZ

Wynagrodzenie : umowa zlecenie : 1600 euro
działalność gospodarcza : 1800 euro

+ zwrot kosztów podróży
Borken

Poszukujemy opiekunki osób starszych :
Do opieki jest małżeństwo:
Męzczyzna 93 lata/70 kg/170cm- cierpi na demencję, ma problemy z orientacją czasową, oraz z pamięcią. Jest inkontynentny, nosi pieluchy, choruje także na prostatę. Podopieczny ma średnie problemy ze słuchem, nosi aparat słuchowy. Porusza się przy pomocy rollatora. Trzeba wstawać w nocy, czasem nawet dwa razy. W ciągu dnia senior dużo śpi. Podopieczny dużo rzeczy jest w stanie zrobić sam , ale potrzebuje pomocy w praniu, przy wstawaniu i kładzeniu się do łóżka, podczas kąpieli ( do dyspozycji jest krzesło prysznicowe ).
Żona mężczyzny ma 86 lat i waży 59kg- jest po operacji kręgosłupa, porusza się przy pomocy rollatora. Transfer nie jest wymagany. Seniorka cierpi także na demencję , ma średnie problemy ze słuchem nosi aparat. Pani potrzebuje pomocy podczas ubierania i kąpieli.
Państwo wstają rano o godzinie 7 następnie jest toaleta później śniadanie. Podopieczny śpi w fotelu, czyta do południa, podopieczna ma drzemkę o godzinie11:30, potem jest obiad. Bardzo rzadko wychodzą z domu, popołudnia spędzają oglądając telewizję, czytając, pijąc kawę. Wieczorem o 18:00 jest telewizja następnie kolacja, do łóżka kładą się o godzinie 21-22.
Małżeństwo mieszka w domku na wsi, rodzina mieszka w pobliżu. Syn państwa robi zakupy , ale jeżeli opiekunka będzie chciała może w nich uczestniczyć .
Do dyspozycji opiekunki jest pokój, z możliwością dostępu do intenetu.

OCZEKIWANIA:
- Język komunikatywny
- opiekunka z doświadczeniem
- prawo jazdy- niewymagane
- niepaląca

OFERUJEMY:
-organizację transportu
-pomagamy w założeniu działalności gospodarczej oraz opłacamy księgowość
-legalne zatrudnienie i sprawdzone oferty pracy,
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-opieka koordynatora 24h / dobę w ciągu 7 dni,
-system premii motywacyjnych

Pensja:
Lokalizacja: Borken
Firma: Praca@bestcare24.pl
Kontakt 4u
Best Care 24 Agencja Pośrednictwa Pracy
ul. Jasna 11
58-500 Jelenia Góra ( II piętro )
Tel. 538 109 888
538 109 848
Zapraszamy do kontaktu


Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


praca@bestcare24.pl | Czytano 247 razy | 02-01-2018

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.