Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Praca od zaraz Opieka nad 92-letnią Panią/ Stuttgart

Praca od zaraz Opieka nad 92-letnią Panią/ StuttgartAgencja pracy Vivien Work (wpis do rejestru: 12754) poszukuje osoby na stanowisko:
Opiekunka osoby starszej

Opieka nad 92 - letnią Panią
Praca od zaraz na 2 miesiące

Miejscowość: Stuttgart

Stan podopiecznej:
- jest osobą leżącą
- inkontynencja
- drżenie rąk
- osteoporoza

Obowiązki:
- wsparcie w czynnościach codziennych
- pomoc w higienie, toalecie, przebieraniu się
- wsparcie w gospodarstwie domowym (zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe)
- do podopiecznej dwa razy dziennie przychodzi Pflegedienst- zajmuje się dużą i - małą toaletą, przekłada seniorkę
- w domu dostępny jest również lift

Wymagania:
komunikatywna/ dobra znajomość j. niemieckiego
doświadczenie w opiece osób starszych

Warunki mieszkaniowe:
- podopieczna mieszka sama
- internet

Wynagrodzenie: 1150 #8364; za miesiąc + do 200 #8364; za zwrot kosztów podróży

Pensja: 1150 + do 200 za zwrot kosztów podróży
Lokalizacja: Stuttgart
Firma: Vivien-workeu
Oferta pracy Praca od zaraz Opieka nad 92-letnią Panią/ Stuttgart może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 759 razy | 04-01-2017