Strona główna >> Grecja >> Dam pracę

Praca na zmywak - XIOS

Praca na zmywak - XIOSPotrzebna od poczatku czerwca kobieta z pdstawowa znajomoscia jezyka greckiego do pracy na zmywaku na wyspie Xios do mycia naczyn w tavernie i robienia salatek.Pracodawca zapewnia wyzywienie i zakwaterowanie , okolo 10-12 godzin dziennie , wynagrodzenie wynosi 800 euro + ubezpieczenie.
Pensja:
Lokalizacja: Xios
Firma: Idrogios
Kontakt
Oferta pracy Praca na zmywak - XIOS może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Grecja >> Dam pracę

| Czytano 2646 razy | 10-03-2016

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.