Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Praca na produkcji - pakowanie części metalowych

Praca na produkcji - pakowanie części metalowychTrwa rekrutacja pracowników produkcji do firmy z branży metalowej !

Nie spóźnij się !

Twoimi zadaniami będą:
- Układanie na palecie elementów zgodnie z rozmiarem
- Pakowanie gotowych produktów

Pracuj z nami jeśli:

- Mówisz po angielsku w stopniu A2

- Masz wcześniejsze doświadczenie w pracach produkcyjno - fizycznych

- Posiadasz prawo jazdy kat. B

Oto co Ci oferujemy:
Stawka: 9, 69 #8364; brutto / h

- Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych

- Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy

- Możliwość długotrwałej współpracy

- Darmowy transport do pracy

- Opiekę polskich koordynatorów

- Tygodniowy system wynagrodzeń

- Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii

- Pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii

- Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów

- Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Axell
Oferta pracy Praca na produkcji - pakowanie części metalowych może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 274 razy | 07-01-2019