Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Praca na magazynie

Praca na magazynieAgencja Zatrudnienia Covebo Work Office (KRAZ 1145) od ponad 14 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Order picker- bez znajomości języka

Opis stanowiska:
Praca polega na kompletowaniu zamówień przy pomocy skanera na dwie zmiany popołudniową i nocną dla dużej firmy logistycznej. Oraz przygotowaniu skomplementowanych zamówień do wysyłki. Praca na hali ciepłej oraz chłodnej.
Pracodawca nie wymaga znajomości języka angielskiego.

Wymagania:
Chęć do podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu.
Motywacja do pracy.
Komunikatywność
Mile widziane doświadczenie w zbieraniu zamówień

Oferujemy:
Możliwość wyjazdów w grupach 2 lub 3 osobowych
Organizację transportu do Holandii
Pełne ubezpieczenie na czas podjętej pracy
Zakwaterowanie
Pomoc w załatwieniu formalności w Holenderskim urzędzie
Transport z miejsca zakwaterowania do pracy
Zaliczka już po pierwszym przepracowanym tygodniu
Możliwość uzyskania zaliczki po pierwszym przepracowanym tygodniu

Aplikuj na kobylka@covebo.pl z dopiskiem order picker
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).#8221;
Pensja:
Lokalizacja: Zeewolde
Firma: Covebo
Oferta pracy Praca na magazynie może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

| Czytano 604 razy | 24-10-2016