Strona główna >> Kujawsko-Pomorskie >> Szukam pracy

Praca moim celem

Praca moim celemWitam:)mam 22 lata i szukam jakiejkolwiek pracy za granicą.Posiadam doświadczenie w pracy w Holandii w W. Brytani oraz w Niemczech.(Praca na produkcjii i ogrodnictwie)Posiadam silną motywację do pracy oraz możliwość wyjazdu na dłuższy czas.Podejmę każdą legalną pracę.
Pensja:
Lokalizacja: Inowrocław
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Praca moim celem może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Kujawsko-Pomorskie >> Szukam pracy

Mariusz18159 | Czytano 663 razy | 22-11-2013

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.