Strona główna >> Szwecja >> Szukam pracy

Praca

PracaHej, mieszkam w Goteborg. Szukam pracy na okres krotki badz dlugi. Jestem osoba sumienna i pracowita. Znam jezyk angielski bardzo dobrze, czeski dobrze, szwedzki poczatkujacy i oczywiscie polski native. Z gory dziekuje za jakiekolwiek informacje.
Jarek
Pensja:
Lokalizacja: Goteborg
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Praca może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwecja >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 992 razy | 16-03-2014

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.