Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Praca dla pary z dobra znajomoscia jezyka niemieckiego

Praca dla pary z dobra znajomoscia jezyka niemieckiego W celu bezposrdniego zatrudnienia u niemieckiego pracodawcy (prywatna osoba), poszukujemy pary z dobra znajomoscia jezyka niemieckiego + prawem jazdy kat. B, (WARUNEK KONIECZNY/KAZDA OSOBA!)
Praca od marca 2020.

Miejsce pracy: 24321 Behrensdorf (Niemcy)

Zakres obowiazkow:
Mezczyzna: pielegnacja prywatnego ogordu/parku (4ha), koszenie trawy, ciecie rzywoplotow i drzew, prace porzadkowe, drobne naprawy w prywatnym budynku mieszkalnym (zlota raczka/Hausmeister).

Kobieta: prace porzadkowe + sprzatanie urzadzen saniarnych na prywatnym porcie jachtowym i kampingu nalezacym do wlasciciela (okolo 4 km od miejsca zamieszkania, z tego wzgledu koniecznie wymagane jest prawo jazdy kat.B).

Wymagamy:
- Doswiadczeniem w ogrodnictwie i doswiadczenie jako Hausmeister (zlota raczka)
- Dobra znajomosc jezyka niemieckiego (kazda osoba, warunk konieczny)
- Prawo jazdy kat. B (kazda osoba, warunek konieczny)
- Brak nalogow
- Wysoka jakosc pracy, dokladnosc, rzetelnosc
- Mile widziane osoby w wieku od 35-60 lat

Oferujemy:
- Umowe o prace zawarta bezposrednio z niemieckim pracodawca
- Pelny etat, praca na czas nieokreslony z mozliwoscia stalego pobytu
- Pelny niemiecki pakiet socjalny
- Pracodawca zapewnia mieszkanie
- Atrakcyjne wynagrodzenie uzaleznione od kompetencji (do negocjacji)

Pensja:
Lokalizacja: 24321 Behrensdorf
Firma: Borys-Personal
Kontakt
Oferta pracy Praca dla pary z dobra znajomoscia jezyka niemieckiego może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Borys-Personal | Czytano 533 razy | 02-01-2020

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.