Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Praca dla Opiekunki w Reutlingen

Praca dla Opiekunki w ReutlingenNa troskliwą i pełną empatii Opiekunkę oczekuje 71-letnia Pani Celestine, która waży 95 kg. U Podopiecznej występują typowe dolegliwości jak nadciśnienie tętnicze, inkontynencja, niewyraźna mowa. Pani Celestine jest po przebytym udarze. Podopieczna potrafi przejść kilka kroków za pomocą rollatora, jednak głównie korzysta z pomocy wozka inwalidzkiego. Pani Celestine mieszka samotnie w dobrze wyposażonym domu. Znajduje się tam podnośnik przy wannie, podwyższenie na toaletę, uchwyty ułatwiające poruszanie się osobom niepełnosprawnym oraz podnośnik przy schodach. Podopieczna bardzo lubi gotować, szyć oraz przebywać w ogrodzie. Pani Celestine posiada kotka. Podopieczna jest często odwiedzana przez znajomych.

Oczekiwania wobec opiekunki:
- podstawowe czynności pielęgnacyjne,
- przygotowywanie posiłków,
- pomoc w prowadzeniu domu.

Wymagania:
- podstawowa znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w pracy jako opiekunka osób starszych/pomoc domowa.


Naszym Opiekunkom gwarantujemy:
- pełne ubezpieczenie,
- legalne zatrudnienie,
- pracę u sprawdzonych rodzin niemieckich,
- wysokie zarobki
- dokument A1 potwierdzający legalność zatrudnienia,
- kartę EKUZ, uprawniającą do bezpłatnej opieki medycznej,
- stałą opiekę naszych pracowników od procesu rekrutacyjnego aż do końca pobytu na ofercie - 24h/7
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Pronobel
Kontakt
Oferta pracy Praca dla Opiekunki w Reutlingen może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 550 razy | 13-11-2018

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.