Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Praca dla opiekunki, 29.07 Ugchelen Holandia, komunikatywny

Praca dla opiekunki, 29.07 Ugchelen Holandia, komunikatywny Do opieki jest Pani w wieku 45 lat, mieszkającą z dwójką dzieci w wieku 14 i 16 lat oraz z psem labradorem w miejscowości 7339LC Ugchelen w Holandii.
Podopieczna ma wczesne stadium stwardnienia rozsianego, mimo to jest bardzo samodzielna, pomaga opiekunce przy gotowaniu, sama bierze psa na spacer, kobieta jest na wózku i wymaga asysty, bez dźwigania, podopieczna dużo robi przy sobie, dzieci pomagają, nie trzeba się nimi opiekować. Głównie opiekunka potrzebna jest do pomocy w domu. Po obiedzie nie ma już pracy właściwie, więc jest sporo wolnego. Pacjentka też sama kładzie się spać.
Stawka 1400 euro miesięcznie, Wymagany komunikatywny angielski, wyjazd 29 lipca.
Pensja:
Lokalizacja: Świdnica
Firma: GSMA
Kontakt 4u
h.rzepecka@gsma24.pl
748513082
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


GSMA | Czytano 99 razy | 04-07-2019

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.