Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Partnerzy

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

kasia Gutkowska
kasia Gutkowsk
ignaz83
ignaz83
Humedis Polska
Humedis Polska
Pawlak Paulina
Pawlak Paulina
Aktualności

Najniższa krajowa 2020

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawodyStrona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Praca dla opiekunek w Niemczech od 21 listopad

Praca dla opiekunek w Niemczech od 21 listopad              Rieneck - praca dla Opiekunki z kom.j.niemieckim od 21 listopad
Stawka 1600 + Premia Swiateczna do 300 euro

Praca dla opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego, niepalącej, z prawem jazdy, która traktuje swoją pracę z sercem, z powołaniem do Rieneck - to malownicza miejscowość położona w regionie Wurzburg z wyjazdem 21 listopad na ok.6-8 tygodni - bonus świąteczny do 300 euro.
Stawka wyjściowa 1600 euro netto. Pokrywamy koszty podróży.
Podopieczna to otwarta, radosna , lubiąca spotkania z przyjaciółmi florystka z zawodu , która przed laty prowadziła z mężem sklep, jednakże teraz schorowana osoba która potrzebuje zrozumienia i pomocy w czynnościach dnia codziennego. Pani Hildegard ma 75 lat, 165 cm wzrostu oraz 70 kg, cierpi na depresję, niewydolność serca, ma trudności w chodzeniu - porusza się przy pomocy balkonika. Korzysta z aparatu tlenowego codziennie przez kilka godzin.
Podopieczna mieszka razem z mężem który pomaga w opiece nad Panią, jeździ samochodem, lubi prace w ogrodzie i własnym warsztacie.
Do dyspozycji opiekunki pokój z pełnym wyposażeniem, własna łazienka, internet wifi.
Zachęcamy do kontaktu osoby zainteresowane tel. 519 167 899
Pensja: 1600
Lokalizacja: Wurrburg
Firma: BluelineCare
Kontakt 4u
519167899
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


BluelineCare | Czytano 208 razy | 14-11-2018

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.