Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Partnerzy

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

exeprof
exeprof
karola8682
karola8682
domkah
domkah
Andrzej Bąk
Andrzej Bąk
Aktualności

Najniższa krajowa 2020

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawodyStrona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Praca dla opiekunek w Niemczech od 21 listopad

Praca dla opiekunek w Niemczech od 21 listopad              Rieneck - praca dla Opiekunki z kom.j.niemieckim od 21 listopad
Stawka 1600 + Premia Swiateczna do 300 euro

Praca dla opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego, niepalącej, z prawem jazdy, która traktuje swoją pracę z sercem, z powołaniem do Rieneck - to malownicza miejscowość położona w regionie Wurzburg z wyjazdem 21 listopad na ok.6-8 tygodni - bonus świąteczny do 300 euro.
Stawka wyjściowa 1600 euro netto. Pokrywamy koszty podróży.
Podopieczna to otwarta, radosna , lubiąca spotkania z przyjaciółmi florystka z zawodu , która przed laty prowadziła z mężem sklep, jednakże teraz schorowana osoba która potrzebuje zrozumienia i pomocy w czynnościach dnia codziennego. Pani Hildegard ma 75 lat, 165 cm wzrostu oraz 70 kg, cierpi na depresję, niewydolność serca, ma trudności w chodzeniu - porusza się przy pomocy balkonika. Korzysta z aparatu tlenowego codziennie przez kilka godzin.
Podopieczna mieszka razem z mężem który pomaga w opiece nad Panią, jeździ samochodem, lubi prace w ogrodzie i własnym warsztacie.
Do dyspozycji opiekunki pokój z pełnym wyposażeniem, własna łazienka, internet wifi.
Zachęcamy do kontaktu osoby zainteresowane tel. 519 167 899
Pensja: 1600
Lokalizacja: Wurrburg
Firma: BluelineCare
Kontakt 4u
519167899
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


BluelineCare | Czytano 210 razy | 14-11-2018

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.