Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Partnerzy

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

ataner84
ataner84
kocak
kocak
Krystian
Krystian
monika.puscizna
monika.puscizn
Aktualności

Najniższa krajowa 2020

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawodyStrona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Praca dla opiekunek w Niemczech 1450 euro, 30 lipiec

Praca dla opiekunek w Niemczech 1450 euro, 30 lipiec     Praca z wyjazdem 30-31 lipiec na okres 6 tygodni na umowę zlecenie przez firmę Blue Line tel.519 167 899.

Praca dla opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego, niepalącej, z prawem jazdy, do Rieneck - to malownicza miejscowość położona w regionie Wurzburg.
Stawka wyjściowa 1450 euro netto. Pokrywamy koszty podróży.

Podopieczna to otwarta, radosna , lubiąca spotkania z przyjaciółmi florystka z zawodu , która przed laty prowadziła z mężem sklep, jednakże teraz schorowana osoba która potrzebuje zrozumienia i pomocy w czynnościach dnia codziennego. Pani Hildegard ma 75 lat, 165 cm wzrostu oraz 70 kg, cierpi na depresję, niewydolność serca, ma trudności w chodzeniu - porusza się przy pomocy balkonika. Korzysta z aparatu tlenowego.
Codziennie przyjeżdża Pflegedienst do kąpieli oraz pomocy.
Podopieczna mieszka razem z mężem który pomaga w opiece nad Panią, jeździ samochodem, lubi prace w ogrodzie i własnym warsztacie.
Do dyspozycji opiekunki pokój z pełnym wyposażeniem, własna łazienka, internet wifi.

Pensja: 1450
Lokalizacja: Rieneck
Firma: BluelineCare
Kontakt 4u
Zainteresowanych prosimy o kontakt Blue Line tel.519 167 899
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


BluelineCare | Czytano 238 razy | 25-07-2018

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.