Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Praca dla opiekunek w Niemczech 14 wrzesień

Praca dla opiekunek w Niemczech 14 wrzesieńPraca na umowę zlecenie z wyjazdem 15 wrzesień w Erding okolice Fresing dla osoby z komunikatywną znajomością języka niemieckiego, mile widziane prawo jazdy.
Stawka 1200-1300 euro netto oraz zwrot kosztów podróży.
Podopieczny - 96 lat, 176cm/65kg. Pan ma trudności w chodzeniu związane z wiekiem- rolator, wózek, zaburzenia rytmu serca, osteoporoza, inkontynencja.
Podopieczny to byly nauczyciel i dyrektor gimnazjum. Jego zainteresowania to: polityka, historia, literatura, pilka nozna.
Potrzebna opiekunka do prowadzenia domu oraz pomocy, asekuracji podopiecznego w czynnościach dnia codziennego.
Do dyspozycji opiekunki pokój oraz własna łazienka.
Dostępny internet wi-fi, samochód.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: BluelineCare
Kontakt 4u
519167899
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


BluelineCare | Czytano 270 razy | 07-09-2018

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ