Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Partnerzy

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

Time2Work
Time2Work
Agnieszka Motylska
Agnieszka Moty
Ryszard Janusz
Ryszard Janusz
PolishEmployees
PolishEmployee
Aktualności

Najniższa krajowa 2020

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawodyStrona główna >> Dania >> Dam pracę

Praca dla malarzy budowlanych w Danii w Aarhus, Horsens

Praca dla malarzy budowlanych w Danii w Aarhus, HorsensW związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy malarzy budowlanych czynnych (szpachlowanie, szlifowanie, kładzenie tapety flizelina/włókno szklane, malowanie lub szpachlowanie, szlifowanie, malowanie)

Wymagania: *minimum 1 rok doświadczenia w branży budowlanej/szpachlowanie, szlifowanie, malowanie *aktualne CV, znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na zasadzie porozumiewania się *aktualny numer telefonu *umiejętność pracy w zespole *mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Skandynawii *motywacja do pracy *dodatkowym atutem będzie przyjazd własnym samochodem *zatrudniamy również osoby z dużym doświadczeniem w branży budowlanej bez języka.

Oferujemy: Prace przy projektach krótko i długoterminowych z uwzględnieniem zjazdów do kraju, praca jest przez cały rok.

Zatrudnienie: na duńskich warunkach.
Pensja:
Lokalizacja: Herning
Firma: magazyndania
Kontakt 4u
Osoby zainteresowane praca proszone są o przesłanie cv lub krótkiej informacji o swoim doświadczeniu w branży budowlanej na maila: malarzbudowlanydk@gmail.com

Potrzebujemy sukcesywnie malarzy do wielu projektów. Skontaktujemy się z wybranymi osobami i przedstawimy wszelkie informacje odnośnie pracy, płacy i współpracy, zakwaterowania. Prosimy o wpisanie w cv informacji odnośnie znajomości języka angielskiego lub niemieckiego, aktualnego telefonu kontaktowego.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Dziękujemy.
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


magazyndania | Czytano 81 razy | 03-09-2019

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.