Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Praca dla Hydraulików w Niemczech

Praca dla Hydraulików w NiemczechWnosimy na polski rynek usług HR nowoczesność i pomysł na biznes pełen elastyczności i kreatywności pod szyldem Agencji Outsourcingowej Time2Work Sp. z o.o. (KRAZ 13395) Jesteśmy skutecznym doradcą zarówno dla pracodawców jak i dla pracowników. Dając z siebie wszystko nie ograniczamy się do szablonowych usług tradycyjnych agencji pracy, naszym założeniem jest ewoluowanie wraz z rynkiem. W aktualnym procesie rekrutacyjnym, poszukujemy osób na stanowisko:

HYDRAULIK

Obowiązki:

-instalacje rur zasilających (woda, ścieki), instalacja urządzeń sanitarnych i ceramiki (biały montaż)

-instalacje systemów grzewczych

-instalacje wentylacji

Wymagania:-wykształcenie kierunkowe, minimum zawodowe

-mile widziana znajomość języka niemieckiego

-prawo jazdy kat. B i własny samochód

-doświadczenie w pracy na ww. stanowiskuOferujemy:-zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy uwzględniające ubezpieczenie społeczne oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności takich jak założenie konta bankowego

-zakwaterowanie lub pomoc w jego znalezieniu

-atrakcyjne wynagrodzenie, 11.23 Euro brutto/godzinę

-diety w wysokości 40 Euro dziennie na pokrycie kosztów dojazdu i zakwaterowania

-kurs językowy

-bezpłatne ubranie robocze, odzież ochronną i niezbędne narzędzia do pracy

Dołącz do naszego zespołu! Aplikuj!

Wyślij CV na adres: dominika@time2work.com.pl lub zadzwoń: 502084236

Nie jesteś pewny/a czy spełniasz nasze wymagania?

Napisz - odpowiadamy na każde zgłoszenie!

Rozpatrywane będą kandydatury zawierające klauzulę:

#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez okres 2 lat dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji przez Time2work sp. z o.o. oraz podmioty związane. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2016 poz. 922)."

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Time2Work
Kontakt
Oferta pracy Praca dla Hydraulików w Niemczech może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 566 razy | 19-12-2016

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.