Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

Praca Czechy operator CNC tokarki

Praca Czechy operator CNC tokarkiDla naszego czeskiego klienta poszukujemy operatora CNC tokarki, oprogramowanie FANUC, maszyny MORI SEIKI.
Praca przy produkcji podzespołów silnikowych.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy z maszyną,
- umiejętność programowania oraz korygowania maszyny,
- uprawnienia,
- przedział wiekowy 25-45 lat,
- biegła znajomość systemu FANUC.

Praca od zaraz na długi okres czasu, umowa o pracę. Zakwaterowanie bezpłatne.
Stawka 100 koron czeskich netto/ h (ok. 16zł)
Kontakt (032) 435-03-11

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ( wraz z klauzulą o danych osobowych) na adres: magda@ggpersonal.eu z dopiskiem w tytule TOKARZE CNC.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Praca Czechy operator CNC tokarki może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 2066 razy | 16-05-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.