Strona główna >> Lubuskie >> Dam pracę

Praca Asystent(ka) Zarządu

Praca Asystent(ka) ZarząduSynergia Konsulting, dla swojego Klienta, dużej firmy z branży nowoczesnych technologii, poszukuje kandydata na stanowisko:

Asystent(ka) Zarządu
Miejsce pracy: Zielona Góra

Główne zadania na tym stanowisku:

aktywny udział we wdrażaniu nowych projektów,
bieżące wsparcie przy realizacji zadań zespołu,
zarządzanie kalendarzem oraz koordynacja współpracy w zespole,
organizacja i koordynacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych,
przygotowywanie sprawozdań ze spotkań,
koordynacja komunikacji wewnętrznej zespołu,
prowadzenie korespondencji,
dbanie o sprawny obieg dokumentów,
pomoc w tłumaczeniu tekstów,
organizacja i planowanie wyjazdów służbowych.

Wymagania:

wykształcenie wyższe,
biegła znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację biznesową jest warunkiem koniecznym,
biegła obsługa pakietu MS Office, w szczególności doświadczenie w tworzeniu prezentacji w Power Point oraz w obsłudze arkusza kalkulacyjnego Excel,
umiejętność planowania i koordynacji wielu zadań pod presją czasu,
otwartość na wyzwania oraz umiejętność szybkiego reagowania i poszukiwania niestandardowych rozwiązań,
zdolności analityczne, komunikatywność, duża samodzielność w działaniu, dyspozycyjność,
prawo jazdy kat. B,
kreatywność, sumienność, systematyczność i dokładność,
wysoka kultura osobista.

Oferujemy:
stabilne warunki zatrudnienia,
możliwość rozwoju zawodowego,
pracę w przyjaznym środowisku

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy: marta.jablonska@efekt-synergia.pl wpisując w tytule wiadomości numer referencyjny AZ/2014
Pensja:
Lokalizacja: Zielona Góra
Firma: Synergia Konsulting
Oferta pracy Praca Asystent(ka) Zarządu może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Lubuskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 5062 razy | 06-06-2014