Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

Praca, 2-3 chłopaków 18-22 lat

Praca, 2-3 chłopaków 18-22 lat2-3 młodych chłopaków w wieku od 18-22 lat poszukuję pracy na terenie europy.Jesteśmy dyspozyjni na dłuższy okres czasu.Praca może polegać na zbieraniu, sortowaniu, pomocy.Jesteśmy odpowiedzialni, potrafimy pracować, nie pijemy.Jedna osoba od Nas posiada prawo jazdy kat.B..
Pensja:
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Praca, 2-3 chłopaków 18-22 lat może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 911 razy | 18-11-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.