Strona główna >> Luksemburg >> Dam pracę

Poszukujemy opiekunkę do pani w Luksemburgu

Poszukujemy opiekunkę do pani w LuksemburguPodopieczna ma 89 lat. Jest osobą komunikatywną, ma problemy z poruszaniem. Występują u niej początki demencji starczej, problemy z sercem i problemy reumatyczne. Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem. Chętnie spędza czas w ogrodzie i czyta gazety.
Opiekunka ma dyspozycji własny pokój. Czas wolny dla opiekunki to min. 2-3 godziny.

Obowiązki: prowadzenie domu (gotowanie, pranie, sprzątanie, prasowanie, robienie zakupów), opieka (aktywne spędzanie czasu z podopieczną np. towarzyszenie podczas spacerów, pomoc w myciu, ubieraniu)
Praca w nocy raczej nie występuje. Trzeba być przygotowanym do niesienia pomocy, gdy zajdzie taka potrzeba.

Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu 25.09 na 2 miesiące.


Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Herz 24
Kontakt
Oferta pracy Poszukujemy opiekunkę do pani w Luksemburgu może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Luksemburg >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 1265 razy | 10-09-2014

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.