Strona główna >> Belgia >> Szukam pracy

Poszukujemy operatora tokarki CNC

Poszukujemy operatora tokarki CNCPoszukujemy operatora tokarki CNC

Nasz klient od ponad 40 lat specjalizuje się w budowie maszyn oraz w produkcji przenośników i custommade elementów mechanicznych. W tej chwili pracuje w firmie 12 osób.Ze wzgledu na ilosc pracy poszukuje operatora tokarki CNC ze znajomoscia programu Mazatrola.

Wymagania:
-3- 5 lat doswiadczenia na podobnym stanowisku
-Znajomosc programu Mazatrola
-Komunikatywny angielski

Stawka: 14 euro brutto / za godzine + wszystkie bonusy belgijskie (trzynastka, pieniadze wakacyjne, kilometrowke, ubezpieczenie wypadkowe oraz zdrowotne)

Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Poszukujemy operatora tokarki CNC może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 605 razy | 11-03-2015









Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:




® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.