Strona główna >> Wielka Brytania >> Dam pracę

Poszukujemy ciesli oraz zbrojarzy

Poszukujemy ciesli oraz zbrojarzyAgencja PM RESOURCES zatrudni doswiadczonych ciesli szalunkowych oraz zbrojarzy w Coventry, Birmingham, Manchester, Liverpool, Leeds, Londynie, Nottingham.
Projekty na dlugi okres (min 6 mies.)
Wymagana karta CSCS lub certyfikat potwierdzajacy zdanie egzaminu (jpomagamy w uzyskaniu angielskich uprawnien) oraz wlasne narzedzia podreczne.
Doswiadczenie w pracy jako ciesla/zbrojarz minimum 3-5 lat.
Pomagam z zakwaterowaniem.
Godziny pracy: ok 40-60h/tyg

Pensja:
Lokalizacja: Coventry
Firma: JoannaPM
Kontakt
Oferta pracy Poszukujemy ciesli oraz zbrojarzy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielka Brytania >> Dam pracę

| Czytano 1130 razy | 11-05-2017

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.