Strona główna >> Grecja >> Szukam pracy

Poszukuję pracy od nowego roku w Grecji

Poszukuję pracy od nowego roku w GrecjiMam 30 lat. Po nowym roku planuje na stałe wyjechać z Polski. Chciałabym zamieszkać w Grecji- również tam znaleźć pracę. Jestem po ukończonym kursie opiekunki społecznej dla osób niepełnosprawnych, ale sprawdzę się również w pracy z dziećmi, w pracy jako pokojówka w Hotelach i w innych pracach. Znam język angielski komunikatywnie. Szukam pracy a zakwaterowaniem- mam małego pieska maltańczyka który bardzo kocha ludzi, i zamieszka razem ze mną.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Poszukuję pracy od nowego roku w Grecji może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Grecja >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 2669 razy | 14-10-2013

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.