Strona główna >> Podkarpackie >> Szukam pracy

POSZUKUJE PRACY JAKO SPRZĄTACZKA

POSZUKUJE PRACY JAKO SPRZĄTACZKAWitam poszukuje pracy w Moss lub okolice w Norwegi jako sprzątaczka. jestem pracowita, sumienna, odpowiedzialna, punktualna, bardzo zależy mi na pracy w Moss!
Pensja:
Lokalizacja: Moss
Firma:
Kontakt
Oferta pracy POSZUKUJE PRACY JAKO SPRZĄTACZKA może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Podkarpackie >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 927 razy | 28-10-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.