Strona główna >> Szwecja >> Szukam pracy

Poszukuję pracy

Poszukuję pracyWitam Państwa.
Jestem 38 letnim mężczyzną bardzo pracowitym , uczciwym , rzetelnym , poszukującym stabilnej pracy. Posiadam wykształcenie średnie Prawo jazdy kat.B , zdaną teorię na prawo jazdy C kurs na wózki widłowe (certyfikat unijny) , doświadczenie w prowadzeniu różnych pojazdów , pracach ogólnobudowlanych , produkcyjnych , pracowałem również jako serwisant sklepów LIDl, zaopatrzeniowiec , kierowca zaopatrzeniowiec w firmir PEPSICO , LAYS , jako zaopatrzeniowiec w firmie budowlanej oraz wiele lat jako specjalista do koordynacji pracy i zamówień nadzorując pracę sieci sklepów ogólnospożywczych.Znam również podstawową mechanikę samochodową.
Pensja:
Lokalizacja: Kraków
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Poszukuję pracy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwecja >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 1648 razy | 01-05-2016

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.