Strona główna >> Irlandia >> Dam pracę

Poszukuje krawcowe do Irlandii - przerobki

Poszukuje krawcowe do Irlandii - przerobkiPoszukujemy Krawcowe do Irlandii Północnej - Belfast do robienia przeróbek poprawek krawieckich w butikach. Wymagamy dobrej organizacji pracy, doświadczenia na stawisku krawcowej, oraz ciągłości w pracy krawcowej, nie jest potrzebny język angielski. Zapewniamy możliwość odbycia testu w Polsce w jednym z naszych ośrodków. Kandydat moze zobaczyć jak wygląda praca na miejscu i podejść do testu. Po jego zdaniu przesyłamy kontrakt dla pracownika. Nie ma ryzyka wylotu do UK wydania pieniędzy i nie zdania testu. Gwarantujemy pomoc w otwarciu konta w Wielkiej Brytanii wyrobienie NIN oraz pomoc z zakwaterowaniem. Przygotowujemy plan podróży dla pracowników. Nie pobieramy opłat za znalezienie pracy. Zarobki 6, 80funta na godzinę plus bonus (, po okresie próbnym 7 funtów na godzinę plus bonus ) pomoc z zakwaterowaniem okolo 60 funtów na tydzien
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt 4u
bw.michal@wp.pl
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


~Gosc | Czytano 566 razy | 29-09-2015

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2020 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ