Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

Pomogę znaleźć pracę w Niemczech

Pomogę znaleźć pracę w NiemczechArtur (nr tel. 795491170) bo tak sie nazywa osoba z Bilgoraja, ktora podobno zalatwia prace w Niemczech a konkretnie w Berlinie, wszystko pięknie brzmi tylko przez telefon, gosc mysli tylko o tym jak , , wydymac, , polaka. NIE POLECAM i PRZESTRZEGAM!!!
Pensja: 300eur/mies
Lokalizacja: Berlin
Firma: Artur B. BIŁGORAJ
Kontakt
Oferta pracy Pomogę znaleźć pracę w Niemczech może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

~Gosc | Czytano 2459 razy | 10-04-2013

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ