Strona główna >> Luksemburg >> Dam pracę

Pomocników na budowę ze znaj. jęz francuskiego

Pomocników na budowę ze znaj. jęz francuskiegoFirma spod Częstochowy zatrudni pracownika ze znajomością języka francuskiego do pracy w Luksemburgu.
WYMAGAMY:
#8226; znajomości języka francuskiego w stopniu dobrym (warunek konieczny)-zwłaszcza słownictwo techniczne związane z budownictwem
#8226; odpowiedzialności i sumienności, braku nałogów
#8226; doświadczenia w pracach budowlanych
Do podjęcia pracy niezbędna jest ciągłość ubezpieczenia zdrowotnego w kraju min.jeden miesiąc przed rozpoczęciem pracy

OPIS STANOWISKA:
#8226; pomoc przy budowie , dociepleniach budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej, pomoc w pracach wykończeniowych #8211;zabudowa k.gips, ścianki działowe, płytki (pomoc w pracach budowlanych, zaopatrywanie pracowników w niezbędne materiały budowlane, itp.)
#8226; dodatkowo- pomoc w tłumaczeniu w j. francuskim na placu budowy w Belgii lub w Luksemburgu oraz w innych zaistniałych okolicznościach(miejsce zakwaterowania, sklep itp.)
NIE JESTEŚMY AGENCJĄ POŚREDNICTWA PRACY TYLKO PODWYKONAWCĄ , BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW PRACOWNICZYCH (dopłaty do mieszkania, paliwa itd.)
OFERUJEMY:
-legalną pracę, stałą pracę przez cały rok
-bezpłatne zakwaterowanie w dobrych warunkach
-bezpłatny dojazd do kraju zatrudnienia oraz z miejsca zakwaterowania do pracy i z powrotem (na miejscu samochody służbowe)
Chętnych prosimy o składanie aplikacji na adres e- mailowy
Zarobki ok. 8500pln brutto miesięcznie.
Pensja: 9000 PLN brutto
Lokalizacja: Diekirch
Firma: Fader Develop
Kontakt
Oferta pracy Pomocników na budowę ze znaj. jęz francuskiego może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Luksemburg >> Dam pracę

| Czytano 701 razy | 26-10-2016

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.