Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Pomocnik produkcja podstawy premie, przy granicy

Pomocnik produkcja podstawy premie, przy granicy Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 20-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI AUTO-MOTO
miejsce pracy: Zwickau, NIEMCY

Zakres obowiązków:

praca przy produkcji łożysk dla wiodących marek samochodów,

praca precyzyjna na produkcji w branży auto-moto,

produkcja materiałów zgodnie z wytycznymi.

Wymagania:

znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny),

doświadczenie w pracy precyzyjnej lub zdolności manualne,

doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony.

Pracę przy granicy polsko-niemieckiej.

Start pracy możliwy od zaraz.

W pełni wyposażone mieszkanie w odległości 2 km od miejsca pracy.

Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.

Płatne urlopy i premie świąteczne.

Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.

Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.

Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz gwarancję zakwaterowania.

Bezpłatne ubranie ochronne i robocze.

Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, kindergeldu).

Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.

Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu.

... oraz wiele więcej.

Pensja:
Lokalizacja: Zwickau
Firma: Walterfachkraft
Oferta pracy Pomocnik produkcja podstawy premie, przy granicy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Walter-Fach-Kraft | Czytano 525 razy | 28-03-2018