Strona główna >> Luksemburg >> Dam pracę

Pomocnik / Pracownik pralni przemysłowej - Praca od zaraz !

Pomocnik / Pracownik pralni przemysłowej - Praca od zaraz !HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowy.

HR Navigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami - są naszą pasją.
Dla naszego Klienta, renomowanej pralni przemysłowej, poszukujemy osób na stanowisko:

Pomocnik / Pracownik pralni przemysłowej z językiem niemieckim

OPIS STANOWISKA:
-Sortowanie i składanie prania
-Załadunek i obsługa maszyn piorących
-Utrzymanie czystości i porządku na magazynie
-Przygotowywanie prania do prasowania


WYMAGANIA:
-Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację
-Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
-Chęć do pracy, sumienność, rzetelność
-Zdolności manualne i dobra sprawność fizyczna
-Dyspozycyjność

OFERUJEMY:
-Umowa o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia u niemieckiego pracodawcy
-Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ)
-Stawka: 9, 00 #8364;/h (Landy zachodnie)
-Opieka polskiego koordynatora na terenie Niemiec
-Dodatkowe ubezpieczenie na terenie Niemiec
-Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji


poprzez formularz kontaktowy portalu.
Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.
Prosimy o dopisanie następujących klauzul:
-Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.
-Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
-Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z HR Navigator na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: HR Navigator
Kontakt
Oferta pracy Pomocnik / Pracownik pralni przemysłowej - Praca od zaraz ! może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Luksemburg >> Dam pracę

| Czytano 786 razy | 28-09-2016

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.