Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Pomocnik montera rusztowań / Holandia lub Belgia / do 2300 e

Pomocnik montera rusztowań / Holandia lub Belgia / do 2300 eChcesz zarabiać kilka razy więcej? Marzenia się spełniają! Wyjedź za granicę i zarabiaj w euro. Na początek około 9 500 #8211; 13 000 zł brutto, po przeliczeniu.

Niemcy, Holandia lub Belgia - do wyboru.

Bez języka obcego. Bez doświadczenia. Wszystko zorganizowaliśmy dla Ciebie: kurs przygotowujący do pracy i opiekę polskojęzycznych koordynatorów.

oferujemy

gt; umowę o pracę bezpośrednio z firmą, wypłata w euro, zawsze na czas
gt; wynagrodzenie miesięcznie około 9 500 #8211; 14 000 zł brutto po przeliczeniu
gt; zakwaterowanie blisko pracy, w pełni wyposażone mieszkania z kuchnią, łazienką oraz Internetem i TV, pokoje 2-osobowe
gt; bezpłatny transport pracowniczy na miejscu, odzież ochronna i narzędzia
gt; regularne zjazdy do Polski na 1 tydzień, co 2, 3 lub 4 tygodnie
gt; bezpłatne szkolenie przygotowujące do pracy
gt; dodatkowe korzyści dla Ciebie: dofinansowanie do wypoczynku, pożyczkę mieszkaniową, zapomogi, opiekę medyczną, ubezpieczenie, kartę sportową
gt; realna możliwość awansu zawodowego

zadania

gt; praca w zespołach 3 osobowych
gt; montaż i demontaż rusztowań na obiektach przemysłowych (rafinerie, zakłady chemiczne)
gt; praca w całości do przyuczenia

oczekujemy

gt; gotowość do pracy na wysokości

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskich 134, zwana dalej #8222;Administratorem#8221; lub #8222;Spółką#8221;. Przetwarzanie Twoich danych osobowych odbędzie się w celu przeprowadzenia rekrutacji i, w przypadku wyrażenia zgody, przesyłania informacji handlowych. Masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udziału w procesie rekrutacji lub otrzymywania informacji handlowych.

Agencja zatrudnienia #8211; nr wpisu 47
Pensja: Do 2300 euro na czysto
Lokalizacja: Rotterdam
Firma: Bsykut
Kontakt 4u
Zapraszamy do aplikowania poprzez niżej podany link, bądź kontaktu z nami pod numerem 667 890 038.

Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

bsykut | Czytano 262 razy | 27-06-2022