Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

POMOCNIK MAGAZYNIERA - ZARABIAJ NAWET 1890 euro - Lipsk!

POMOCNIK MAGAZYNIERA - ZARABIAJ NAWET 1890 euro - Lipsk!Znasz angielski lub niemiecki w dobrym stopniu? Zostań pomocnikiem Magazyniera i zacznij zarabiać w euro!

Miejsce pracy: Leipzig (Lipsk)

Opis stanowiska:
-Zbieranie zamówień
-Pomoc w innych pracach magazynowych

Warunki zatrudnienia:
-Atrakcyjna stawka 11, 14 euro/h brutto +25 proc. w godzinach 23.00-06.00
-Praca stała (niesezonowa) na dwie zmiany (pracujące 2 soboty w miesiącu)
#8226; Możliwość pracy w nadgodzinach
-Ubezpieczenie pracownicze oraz dostęp do opieki zdrowotnej
-Tanie zakwaterowanie - pokoje max. 2-osobowe lub mieszkania dla par
-Możliwość nauki j. niemieckiego na miejscu (po zakończeniu obostrzeń w Sachsen)
- Niemiecka umowa o pracę tymczasową z gwarancją godzin
-Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do podjęcia pracy i opieka koordynatora na miejscu

Wymagania:
-Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie B1
- Prawo jazdy i własny samochód - mile widziany

Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie czekaj #8211; zgłoś się już teraz!

Po przyjeździe do Niemiec obowiązuje kwarantanna, a następnie wykonywane są 2 testy na obecność COVID-19. Negatywny wynik pozwala na przeniesienie się do docelowego miejsca zamieszkania, ale na test trzeba dojechać samodzielnie, ponieważ nikt nie może mieć kontaktu z osobą na kwarantannie.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Pensja:
Lokalizacja: Miejsce pracy Lipsk - Niemcy
Firma: OTTO Work Force Recruitme
Oferta pracy POMOCNIK MAGAZYNIERA - ZARABIAJ NAWET 1890 euro - Lipsk! może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

OTTO Work Force Recruitme | Czytano 272 razy | 18-02-2021