Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Pomocnik budowlany

Pomocnik budowlanyAntidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Pomocnik budowlany (delegacja).

Miejsce pracy: Warszawa lub Wrocław
Nr ref: bud/poz/2015

Zadania:
- prace pomocnicze budowlane
- rozładunek, załadunek sprzętu

Wymagania:
- gotowość do wyjazdu na okres około 3 miesięcy
- dyspozycyjność do wyjazdu od zaraz
- zdolności manualne,
- umiejętność pracy w zespole,
- mile widziane doświadczenie w pracach budowlanych

Oferujemy:
- pracę na podstawie umowy cywilno #8211; prawnej,
- wynagrodzenie godzinowe 12zł netto/h
- zakwaterowanie,
- transport z i do Poznania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca.poznan@antidotum.eu (w tytule maila prosimy wpisać: Nr ref.: bud/poz/2015) lub zapraszamy do biura przy ul. Dąbrowskiego 17 p. I pok. 113/114.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: #8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: antidotum
Oferta pracy Pomocnik budowlany może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

| Czytano 4810 razy | 01-09-2015