Strona główna >> Belgia >> Szukam pracy

Pomoc domowa -ogrodnik

Pomoc domowa -ogrodnikPara z Polski szuka pracy w Niemczech. Jesteśmy 40-latkami, szukamy pracy przy kompleksowym prowadzeniu domu/kobieta/ oraz pielęgnacji ogrodu i pracach porządkowych przy domu/mężczyzna/.Obydwoje mamy duże doświadczenie w opiece nad domem, gastronomi oraz ogrodnictwie/ zakładanie, systemy nawadniające, pielęgnacja, drobne prace murarskie/. Szukamy rodziny, która chciałaby związać się na dłużej z nami z satysfakcją i zadowoleniem dla obu stron. Jesteśmy gotowi na wyjazd od zaraz.Mężczyzna - znajomość angielskiego;nie znamy niemieckiego.
Pensja:
Lokalizacja: Łódz
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Pomoc domowa -ogrodnik może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 580 razy | 11-02-2014

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.