Strona główna >> Grecja >> Dam pracę

Pokojowki - santorini

Pokojowki - santoriniBiuro pracy Idrogios w Atenach poszukuje 2 dziewczyn w wieku do 35 lat z bardzo dobra znajomoscia jezyka angielskiego do pracy od Kwietnia jako pokojowki w hotelu 4 gwiazdkowym na wyspie Santorini , zakwaterownie i wyzywienie zapewnia pracodawca, wynagrodzenie 800 euro plus ubezpieczenie, czas pracy 10 godzin dziennie. Mila atmosfera pracy
Pensja: 800 euro
Lokalizacja: Santorini
Firma: Idrogios
Kontakt 4u
Zainteresowanych prosze o przesylanie CV wraz ze zdjeciem na e-mail:info@global-work.gr
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


Idrogios | Czytano 2369 razy | 10-03-2016

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ