Strona główna >> Cypr >> Dam pracę

Pokojówka hotel 5 gwiazdek w Pafos

Pokojówka hotel 5 gwiazdek w PafosPOLSKA GIEŁDA PRACY Sp. z o.o. wyłączny reprezentant na Polskę MESOYOS COLLEGE poszukuje w ramach Programu LLP kandydatów do wyjazdu na Cypr.

Program obejmuje przygotowanie zawodowe oraz praktykę - pracę w hotelach zlokalizowanych na Cyprze

Stanowisko: Pokojówka – liczba stanowisk pracy: 2

Hotel: Paphos Amathus Beach Hotel – hotel 5 gwiazdek – Miejscowość – Pafos

- Wymagania: Bardzo dobra znajomość języka angielskiego


Oferta:
- posiłki w godzinach pracy
- praca 5 dni w tygodniu (48 godzin tygodniowo)
- miesięczne wynagrodzenie netto: € 560, 00

Dodatkowe informacje:
- Zakwaterowanie: MESOYOS COLLEGE – koszt ok. 50-80 € miesięcznie

Termin: 01.05.2013r.-31.10.2013r.
Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.).

Pensja: 560 EUR netto
Lokalizacja: Paphos
Firma: Touristlux
Kontakt
Oferta pracy Pokojówka hotel 5 gwiazdek w Pafos może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Cypr >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 3795 razy | 14-03-2013

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.