Strona główna >> Z pozostałych krajów >> Dam pracę

Pokojowa - Sardynia

Pokojowa - SardyniaAgencja Pracy HRS poszukuje kandydatek na stanowisko pokojowa do 4-gwiazdkowego hotelu w Sardynii. Czego wymagamy? Przede wszystkim znajomości języka włoskiego i angielskiego w stopniu podstawowym, doświadczenia na podobnym stanowisku oraz możliwość wyjazdu na okres 6-ciu miesięcy. Oferujemy stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę, dojazd do i z Sardynii, a na miejscu wyżywienie oraz zakwaterowanie.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: HRS
Kontakt
Oferta pracy Pokojowa - Sardynia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Z pozostałych krajów >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 1300 razy | 13-06-2016

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.