Strona główna >> Pomorskie >> Szukam pracy

Podejmę prace za granica

Podejmę prace za granicaJestem pracowity, solidny w wykonywaniu poleceń młody wiek 21 lat mam uprawnienia na wózki widłowe, podejmę się każdej pracy za granicą.Język angielski w stopniu podstawowym.
Pensja:
Lokalizacja: Rumia
Firma: tor91
Kontakt
Oferta pracy Podejmę prace za granica może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Pomorskie >> Szukam pracy

tor91 | Czytano 1178 razy | 09-05-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ