Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

Plytkarz szuka pracy

Plytkarz szuka pracyPlytkarz z 20 letnim doswiadczeniem zdobytym w Hiszpani szuka pracy w Szwajcari. Specjalista w dziedzinie remontow. Dysponible od polowy lutego.41 lat, serio i chetny do wspolpracy.
Pensja: -
Lokalizacja: -
Firma: -
Kontakt
Oferta pracy Plytkarz szuka pracy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 804 razy | 26-01-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.