Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Planista produkcji

Planista produkcjiINTEGRA Consulting Poland obecna jest na rynku od 18 lat. Znajdujemy się w czołówce firm szkoleniowo-doradczych. Realizujemy programy rozwojowe, wzmacniamy odpowiedzialność i zaangażowanie jednostek oraz zespołów. Dzięki naszym rekomendacjom zatrudniani zostają najlepsi kandydaci - specjaliści i menadżerowie.

Dla naszego Partnera, międzynarodowej spółki produkcyjno-handlowej z branży spożywczej, wchodzącej w skład grupy kapitałowej liczącej kilka zakładów produkcyjno-przetwórczych, poszukujemy osoby na stanowisko:

PLANISTA PRODUKCJI
 Miejsce pracy: okolice Grodziska Wielkopolskiego (kierunek Poznań)

Twoje zadania będą polegały na:

długoterminowym planowaniu produkcji w oparciu o prognozy sprzedaży;
zapewnianiu ciągłości produkcji;
tworzeniu harmonogramu produkcji i realizacji zleceń oraz nadzorze nad ich realizacją;
zarządzaniu i kontroli poziomu zapasów magazynowych; sporządzaniu prognoz dotyczących zakupu surowców;
kontroli kosztów, analizie budżetów oraz odchyleń;
planowaniu i optymalizacji kosztów, zasobów ludzkich i niezbędnych materiałów;
ścisłej współpracy z działem sprzedaży oraz logistyki;
systematycznym raportowaniu do Managera Planowania i Zakupów.

Szukamy Kandydatek/Kandydatów, którzy cechują się:

wykształceniem średnim (mile widziane osoby w trakcie studiów zocznych kierunkowych);
doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku (dodatkowy atut);
doświadczeniem w zarządzaniu dostawami do klientów detalicznych (dodatkowy atut);
bardzo dobrą znajomością pakietu MS Office (w szczególności Excel, Word);
dobrą znajomością języka angielskiego;
komunikatywnością i umiejętnością współpracy;
umiejętnością rozwiązywania problemów;
wysoko rozwiniętymi umiejętnościami analitycznego myślenia;
dokładnością, systematycznością, terminowością oraz doskonałą organizacją pracy własnej.

W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy nasz Partner oferuje:

stabilne zatrudnienie  i perspektywę dalszego rozwoju zawodowego w spółce z zagranicznym kapitałem;
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
jednozmianowy system pracy;
wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania;
kurs języka angielskiego;
miłą  atmosferę w pracy.

Jeżeli jesteś samodzielny i systematyczny, wyróżnia Cię umiejętność analitycznego myślenia oraz chęć zdobywania nowych doświadczeń, szukamy właśnie Ciebie!

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie aplikacji w jęz. polskim i angielskim (CV, listu motywacyjnego) z nr ref. PP/GrodziskWlkp./02.15.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)
Pensja:
Lokalizacja: Grodzisk Wielkopolski
Firma: Integra Consulting
Oferta pracy Planista produkcji może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 5074 razy | 27-02-2015