Strona główna >> Szwecja >> Szukam pracy

Pilnie Szukam Pracy Fizycznej

Pilnie Szukam Pracy FizycznejMężczyzna 35 lat szukam pracy fizycznej (bez wykończenia wnętrz) budownictwo, rozbiórki, demontaż azbestu, pomocnik, pracownik gospodarczy, rolnictwo, ogrodnictwo, zbiory, stawianie rusztowań, załadunki, sprzątanie i tym podobne oraz wysłucham innych propozycji.Przez ostatnie lata pracuje w budowlance -stany surowe. Mieszkam na wsi a więc ciężka praca fizyczna nie jest mi obca.(Pracowałem już za granicą). Szukam pracy na dłużej lub na stale z możliwością przyjazdów co jakiś czas do Polski.(Nie znam języka)
Pensja: Do uzgodnienia
Lokalizacja: Bełchatów
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Pilnie Szukam Pracy Fizycznej może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwecja >> Szukam pracy

| Czytano 708 razy | 09-03-2015

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.