Strona główna >> Grecja >> Dam pracę

Pilnie do pracy W Grecji

Pilnie do pracy W GrecjiPilnie zatrudnię kelnerki do pracy w Grecji na wyspie Lefkada. Wynagrodzenie 700e+napiwki+bonusy. Darmowe zakwaterowanie w miejscu pracy. Wymagana min. komunikatywna znajomość j.angielskiego bądź greckiego.
CV wraz ze zdjęciem prosimy wysłać na adres: grwork.in.greece@gmail.com
Pensja:
Lokalizacja: Lefkada
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Pilnie do pracy W Grecji może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Grecja >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 1084 razy | 09-01-2014

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ