Strona główna >> Szwajcaria >> Dam pracę

Pielęgniarki / Lekarze - Szwajcaria

Pielęgniarki / Lekarze - SzwajcariaObecnie dla naszych klientów, szwajcarskich pracodawców takich jak szpitale, przychodnie, centra rehabilitacyjne poszukujemy wykwalifikowanych pielęgniarek, oraz lekarzy różnych specjalności. Umowy podpisywane są tylko i wyłącznie z pracodawcą (bez agencji).

Miejsce pracy: Szwajcaria

Opis stanowiska:
Praca dla pielęgniarek oraz lekarzy różnych specjalności.
Posiadamy wiele ofert na różnych odziałach szpitalnych.

Oferujemy:
- Pełne wsparcie w znalezieniu stanowiska pracy zgodnego z wykształceniem i preferencjami kandydata oraz wszelką pomoc w procesie uznania dyplomu.
- Podstawa zaczyna się od 6.000 CHF (pilęgniarka), 9.000 CHF (lekarz) miesięcznie brutto plus dodatki. Są to stawki bazowe, które wzrastają w zależności od doświadczenia kandydata.
- Pracownikowi przysługuje 13-sta pensja
- stabilną pracę na pełen etat
- Umowę na czas nieokreślony bezpośrednio z wybranym pracodawcą

Wymagania:
- Ukończona edukacja poparta dyplomem
- Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B2
- Gotowości do wyjazdu na dłuższy okres czasu
- CV ze zdjeciem w języku niemieckim
- Odpis dyplomu w języku niemieckim

Pensja: 6.000 CHF (pilęgniarka), 9.000 CHF (lekarz) miesięcznie brutto
Lokalizacja:
Firma: Borys-Personal
Kontakt
Oferta pracy Pielęgniarki / Lekarze - Szwajcaria może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwajcaria >> Dam pracę

Borys-Personal | Czytano 169 razy | 02-11-2021

Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.