Strona główna >> Irlandia >> Dam pracę

Pielęgniarka - Praca w Irlandii

Pielęgniarka - Praca w IrlandiiEPSN Workforce Poland oraz Four Seasons Healthcare poszukuje Pielęgniarek/Pielęgniarzy do pracy w domach opieki o podwyższonym standardzie.

Wymagania:
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Wykształcenie pielęgniarskie
Rejestracja NMC (lub w trakcie)
Opis stanowiska:
Codzienna opieka nad pacjentami
Wykonywanie podstawowych zabiegów pielęgniarskich (np: zmiana cewnika, zmiana opatrunku)
Spędzanie czasu z rezydentami domu opieki.

Oferujemy:
Pracę stałą w pełnym wymiarze godzin (37.5 h/tygodniowo)
Atrakcyjne wynagrodzenie (12-15 GBP za godzinę)
Pokrycie kosztów zakwaterowania za pierwszy miesiąc
Możliwość rozpoczęcia pracy jako Opiekunka/Opiekun przed rejestracją (#163; 8.23 za godzinę)
Pokrycie kosztów przelotu na miejsce pracy
Pracę w domach opieki o podwyższonym standardzie
Wsparcie w procesie rejestracji do NMC
Pakiet relokacyjny

Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania CV na adres: i.modzelewska@epsnworkforce.com

Dowiedz się więcej o pracodawcy:
Four Seasons Healthcare #8211; 62 domy opieki o podwyższonym standardzie w różnych lokalizacjach w Irlandii Północnej. Misją klienta jest zapewnienie wysokich standardów opieki wszystkim rezydentom oraz jak najlepszych warunków pracy dla personelu medycznego.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: EPSN Workforce
Oferta pracy Pielęgniarka - Praca w Irlandii może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Irlandia >> Dam pracę

| Czytano 1223 razy | 15-11-2016